Kontakt

Växel

021- 81 61 00

Kundmottagning

Telefonnr: 021-81 61 08
E-post: verkstad@nystromsbilar.se

Reservdelar & Butik

Telefonnr: 021-81 61 09
E-post: reservdelar@nystromsbilar.se

Försäljning Citroën, Opel och Peugeot

Telefonnr: 021-81 61 01
E-post: info1@nystromsbilar.se

Försäljning Hyundai och Mitsubishi

Telefonnr: 021- 81 61 10
E-post: info2@nystromsbilar.se

Husbilar

Telefonnr: 021- 81 61 10
E-post: info2@nystromsbilar.se

Öppettider

Kundmottagning

Vardagar: 07.00 – 17.00
Telefon: 08.00 – 16.00
Lördagar: Stängt
Söndagar: Stängt
Röda dagar: Stängt

Reservdelar & Butik

Vardagar: 07.00 – 17.00
Lördagar: Stängt
Söndagar: Stängt
Röda dagar: Stängt

Försäljning

Vardagar: 09.00 – 18.00
Lördagar: 11.00 – 15.00
Söndagar: Stängt
Sommar: Lördag stängt
Röda dagar: Stängt
Sommar: Lördag stängt
Röda dagar: Stängt

Personal

Johan Nyström
VD, Säljare Hyundai, Mitsubishi och Husbilar

021-81 61 05

j.nystrom@nystromsbilar.se

Lars Holm
Säljare Hyundai, Mitsubishi och Husbilar

021-81 61 04

l.holm@nystromsbilar.se

John Özel
Säljare Hyundai och Mitsubishi

021-81 61 20

j.ozel@nystromsbilar.se

Jimmy Gunnarsson
Säljare Citroën, Opel och Peugeot

021-81 61 03

j.gunnarsson@nystromsbilar.se

Gunnar Özel
Säljare Citroën, Opel och Peugeot

021-81 61 21

g.ozel@nystromsbilar.se

Anders Nyström
VD, Säljare Citroën, Opel och Peugeot

021-81 61 02

a.nystrom@nystromsbilar.se

Pär-Åke Hansson
Reservdelsansvarig

021-81 61 09

p-a.hansson@nystromsbilar.se

Annett Lihammar
Reservdelar

021-81 61 09

a.lihammar@nystromsbilar.se

Ingemo Nilsson
Leverans / Ekonomi

021-81 61 06

i.nilsson@nystromsbilar.se

Marko Mäkelä
Verkstadschef

021-81 61 18

m.makela@nystromsbilar.se

Andreas Jonsson
Garantiansvarig

021-81 61 08

verkstad@nystromsbilar.se

Johan Ahlman
Servicerådgivare

021-81 61 08

j.ahlman@nystromsbilar.se

Oliver Eriksson
Servicerådgivare

 

o.eriksson@nystromsbilar.se

Robert Nilsson
Bilavdelning

021-81 61 14

r.nilsson@nystromsbilar.se

Joachim Hansson
Citroën/Peugeot TA-Tekniker

Robert Pellbrink
Citroën/Peugeot TA-Tekniker

Björn Kohlén
Mitsubishi/Hyundai Tekniker

Håkan Sivard
Nybilar, tillbehörs monteringar

Darius Suminskas
All bils/ Opel Tekniker

Gustav Lövgren
Citroën/Peugeot Ta-Tekniker

Daniel Frankén
Hyundai/ Opel Tekniker

Robin Halldin
Tekniker

Ede Mihaly

Tekniker

Joel Persson
Servicerådgivare